as_ar100a3x10ft
as_ar100a3x10ft_2
as_ar100a3x10ft
as_ar100a3x10ft_2
A&S AR100A3X10FT triplex ketting 1 1/4" (100a-3)
 732,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Steek: 1 1/4 inch; 31,75 mm
  • Gewicht (kg/m): 12,6 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 100A-3
  • Hoogte: 4,2
  • Binnenbreedte: 18,9 mm
  • Uitvoering (ketting): Triplex
  • Breeksterkte: 261000 N
  • Lengte (pen): 111,2 mm
  • Diameter (pen): 9,54 mm
  • Dikte (buitenplaat): 4,06 mm
  • Dikte (binnenplaat): 4,06 mm
  • Plaathoogte: 30,17 mm
  • Diameter (rol): 19,05 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000165
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR100A3X10FT
Steek
1 1/4 inch; 31,75 mm
Gewicht (kg/m)
12,6 kg/m
Type (iso/ansi)
100A-3
Hoogte
4,2
Binnenbreedte
18,9 mm
Uitvoering (ketting)
Triplex
Breeksterkte
261000 N
Lengte (pen)
111,2 mm
Diameter (pen)
9,54 mm
Dikte (buitenplaat)
4,06 mm
Dikte (binnenplaat)
4,06 mm
Plaathoogte
30,17 mm
Diameter (rol)
19,05 mm